Merhaba;

1997 yılında başlayan reklam serüvenim Hisar Reklam ile başladı. Güney Marmara bölgesinin en büyük dijital baskı merkezi ünvanına sahip olan işletmede dijital baskı makinesi operatörlüğünden sonra türlü zorluklar ile bilgisayar başına oturma şansına eriştim. 

Sonrasında Nar Ajans ile kreatif alana geçiş yapmış oldum. Vatani görevim sonrasında grafik tasarım ile matbaa bilgimi birleştirmek adına Aktif Matbaa’da görev aldım ve akabinde matbaaya ortak sıfatı ile devam ettim. Farklı planlar doğrultusunda Burkon Turizm ve Kongre firmasında reklam müdürlüğü görevine başladım. Bu güzel iş yerinde matbaa ve grafik tasarım bilgilerimi yönetici pozisyonunda sergiledim.

Lanse Ajans ilk göz ağrım oldu. yaklaşık 5 sene Bursa’da ve Türkiye genelinde hatta yurtdışına firmalara hizmet verdik. İnternet reklamcılığının gelişmesi ve basılı materyallerden dijital ortama geçişin daha da net şekilde hissedilmeye başladığı dönemlerin başında SV Dijital Medya ismi ile ağırlıklı olarak internet mecra tasarımları ve reklamcılığını öne çıkarttık.

Halen grafik tasarım, sosyal medya yönetimi ve internet reklamcılığı konusunda farklı sektörlerdeki kuruluşlara destek vermekteyim. 

THEADX Premium Partner ajansı olara da müşterilerimize en verimli ve en az maliyetli reklam seçenekleri sunuyoruz.

Tasarım sadece bilgisayar üzerinde yapılan çizimler olmadı benim için. Müşterilerimin işlerine bazen onlardan daha çok bağlandığım ve hatta fazla düşünmekten rüyalarımda da fikirler ürettiğim zamanlar oldu. 

Eğer bir işi severek yapıyorsanız başarısız olmanız mümkün değil!… ve ben 1997 senesinden bu yana ilk günkü SEVGİ İLE YAPIYORUM!

Günün birinde sizinde markanıza en az sizin kadar değer katmak ve onun büyümesinde “benimde katkım oldu” demek isterim.

Görüşmek dileğiyle…

SELİM VURGUN

selimvurgun